Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Technorattanowy wypoczynek na taras

Pinterest LinkedIn Tumblr

Nie musimy wyjeżdżać daleko za miasto, aby odpocząć blisko zieleni. Dysponując balkonem czy nawet niewielkim tarasem możemy zaprojektować miejsce, które będzie idealną przestrzenią wypoczynkową. Wypoczynek na taras to najprostsze rozwiązanie, które warto zastosować w strefach przydomowych – zestaw taki może składać się z wygodnej sofy, fotela i stolika kawowego. 

Wypoczynek na taras – na co zwracać uwagę?

Wybierając wypoczynek na taras skupiamy się przede wszystkim na wyglądzie mebli – chcemy, aby były wygodne, trwałe i eleganckie, projektanci zwracają uwagę na inne parametry – meble takie powinny być przede wszystkim trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Zastanawiając się jaki wypoczynek na taras wybrać warto postawić na meble technorattanowe. Nowoczesne komplety z tego tworzywa zaskakują funkcjonalnością, pięknym designem oraz precyzją wykonania. Meble technorattanowe doskonale sprawdzą się w wielu aranżacjach: są chętnie wykorzystywane na tarasach skandynawskich, minimalistycznych czy prowansalskich. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów możemy dopasować konkretne elementy do naszych potrzeb. 

Jak konstruowany jest wypoczynek na taras z technorattanu?

Meble technorattanowe tworzone są z myślą o wygodzie użytkownika oraz o wysokiej trwałości. Okrycie mebli tworzy plecionka, która do złudzenia imituje naturalny rattan, nie wchłania ona brudu, wilgoci, nie jest podatna na płowienie. Konstrukcja oparta jest na lekkich, aluminiowych stelażach malowanych proszkowo. Stelaże nie odkształcają się, nie są podatne na działanie korozji. Wypoczynek na taras wybrany przez nas warto odpowiednio chronić w okresie jesieni i zimy – w tym celu wybierzmy dedykowane pokrowce ogrodowe tworzone z tkanin poliestrowych o gęstym splocie. 

Comments are closed.