Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Różnorodne donice przed domem – stwórz wyjątkową aranżację

Pinterest LinkedIn Tumblr

Donice przed domem to prosty i niezawodny sposób na to, aby ozdobić elewację, wyróżnić nasz dom na tle innych oraz aby ozdobić część tarasową. Donice przed domem pozwolą nam na podniesienie estetyki, poprawienie wyglądu domu. Jakie donice przed domem wybrać, aby odmienić przestrzeń na lepsze? Oto kilka naszych propozycji!

Technorattanowe donice przed domem

Dlaczego donice przed domem wykorzystywane są tak często? Przede wszystkim lubimy sadzić w nich kwiaty: praktycznie od kwietnia do października możemy hodować w nich ulubione rośliny, które będą ozdobą domu, ale też przybliżą nam naturę. Donice przed domem pozwolą też na podniesienie estetyki elewacji. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się technorattanowe donice przed dom. Donice takie są uzupełnieniem rozbudowanych kolekcji meblowych – dzięki nim możemy zaaranżować taras w sposób spójny. Donice przed domem z tego tworzywa odznaczają się doskonałym wyglądem, świetnymi parametrami technicznymi oraz wysoką odpornością na uszkodzenia czy zmienne warunki atmosferyczne. Technorattan to tworzywo o nieporowatej strukturze, które nie wchłania brudu czy wilgoci, nie płowieje nawet po wielu latach użytkowania. Donice technorattanowe dostępne są w różnorodnych rozmiarach – możemy sadzić w nich niewielkie kwiaty, jak również tuje czy choinki karłowate. Donice technorattanowe znajdziemy w sklepie gardenspace.pl

Cementowe donice przed domem

Ciekawą alternatywą dla donic technorattanowych są cementowe donice przed domem. Donice tego typu tworzone są z połączenia włókna szklanego, cementu, plastyfikatora. Warto zwrócić uwagę na fakt, że donice różnią się od siebie – jest to zasługa ręcznego wyrobu. Kupując donice cementowe możemy mieć pewność, że nikt inny nie będzie miał tak zaaranżowanego frontu domu czy ogrodu. 

Comments are closed.