Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Klapki dziecięce w rozumieniu marki Befado

Pinterest LinkedIn Tumblr

Nietrudno dojść do wniosku, że klapki dziecięce w niczym nie przypominają tych klapek, w których dorośli poruszają się np. na basenie. Klapki dla maluchów wyróżniają się specyficzną konstrukcją, szeregiem udogodnień, a także wyjątkowym krojem. Widać to zwłaszcza na przykładzie obuwia Befado, które pod tym względem idealnie dopracowane.

Tworzywo sztuczne zupełnie nowej generacji

Stworzone dla małych dzieci obuwie Befado zostało zaprojektowane z wykorzystaniem wielu różnych, interesujących materiałów. Prym wiedzie tu rzecz jasna tworzywo sztuczne, które jest trwałe, odporne na odkształcenia, a także bardzo elastyczne. Dzięki niemu stopa dziecka jest chroniona przed różnego rodzaju oddziaływaniami mechanicznymi, a zwłaszcza przed zranieniem.

Warto też podkreślić, że praktycznie wszystkie kolekcje ubrań dziecięcych wypuszczonych przez markę Befado, wyróżniają się bardzo dużą trwałością. W przypadku wspomnianych klapek i sandałków konstrukcja obuwia Befado została zaprojektowana z uwzględnieniem wzmocnienia tych wszystkich elementów obuwia, które są w szczególnym stopniu narażone na bezpośrednie oddziaływania dzieci.

Wentylacja ponad wszystko

Nie jest tajemnicą, że wentylacja obuwia wykonanego z tworzywa sztucznego, to prawdziwe wyzwanie. Na szczęście w przypadku dzieci noszących obuwie Befado, taki problem po prostu nie istnieje. A to dlatego, że buty te (i to niezależnie od przeznaczenia) posiadają całe mnóstwo otworów wentylujących, dzięki którym stopa dziecka jest skutecznie wietrzona.

Otwory te znajdują się zarówno po bokach buta, jak i w jego górnej części. Co więcej, w przypadku niektórych modeli, są one umiejscowione również z tyłu, by jeszcze efektywniej wentylować piętę i jej okolice. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że rozmieszczenie tych otworów było wcześniej elementem bardzo głębokich analiz, gdyż każdy z nich jest dokładnie przemyślany.

Kolorystyka robi wrażenie

Dzieci uwielbiają różne, kolorowe przedmioty. I właśnie dlatego kolekcje ubrań dziecięcych (a zwłaszcza klapek i sandałów) są w ofercie marki Befado dokładnie usystematyzowane. Można tu znaleźć m.in. rozwiązania przeznaczone dla chłopców (ciemny granat), jak i dla dziewczynek (róż i jego odcienie). Co więcej, każdy klapek jest udekorowany wizualizacją zwierzątka lub postaci z bajek.

Podsumowując, w kolekcji ubrań dziecięcych marki Befado szczególną rolę odgrywają buty. Klapki i sandały to szczególny element całego tego asortymentu, gdyż wyróżniają się one prostotą, maksymalną funkcjonalności i idealnym dopracowaniem. Dzięki temu sprawdzają się one w praktycznie każdych warunkach.

Więcej informacji znajdziesz na stronie kolekcje ubrań dziecięcych.

Comments are closed.

zobacz est.pl masystem.pl