Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Dom z keramzytu – nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie

Pinterest LinkedIn Tumblr

Firma Dom z keramzytu świadczy usługi budowy domów jedno i wielorodzinnych w technologii keramzytowej. W ich ofercie znajduje się budowa domów z keramzytu, przygotowanie budynków do odbiorów końcowych oraz wykonanie przeglądu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Solidna firma z doświadczeniem w branży budowlanej

Dom z keramzytu to solidna firma, która może pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Ciągle poszerza swój obszar działania, co zawdzięcza dynamicznemu rozwojowi marki oraz ciągłemu podnoszeniu standardów wykończenia. Dom z keramzytu to indywidualne projekty i funkcjonalne rozwiązania. Stawiając na firmę – stawiasz na profesjonalistów z dziedziny budowy domów. Co ważne, firma zapewnia fachowe doradztwo oraz niezbędną pomoc na każdym etapie budowy domu z prefabrykatów keramzytowych. Ten wybór poskutkuje gwarancją pełnej koordynacji i wykonawstwem inwestycji budowlanej. Z pomocą tych profesjonalistów zamieszkasz w swoim wymarzonym nawet w 8 tygodni.

Czym jest keramzyt?

Keramzyt może i brzmi tajemniczo, ale to dość popularny materiał, z czego nie zdaje sobie sprawy wiele osób. Duża część ludzi widziała go niejednokrotnie i byłaby go w stanie rozpoznać, ponieważ keramzyt często wykorzystywany jest w ogrodnictwie. Ma postać glinianych kulek, które mogą kojarzyć się z popularnymi płatkami kukurydzianymi. Z tego właśnie materiału powstają prefabrykowane elementy budowlane. Te wypalane w piecach kuleczki gliny, dodatkowo pokryte twardą osłoną ceramiczną, mają świetne właściwości termoizolacyjne oraz akustyczne. Keramzyt jest również bezwonny, chemicznie obojętny, odporny na wilgoć, działanie pleśni, gryzoni, grzybów i owadów. Właściwości materiału pozostają niezmienne przy ekstremalnie wysokich temperaturach, takich jak 1100°C oraz tych ujemnych – keramzyt pozostaje mrozoodporny. Mała gęstość pozorna materiału zapewnia keramzytowi bardzo dobre właściwości termoizolacyjne i termoakumulacyjne. Z kolei duża bezwładność cieplna płynnie reguluje temperaturę wewnątrz pomieszczeń.

Domy keramzytowe zyskują na popularności.

W Polsce domy keramzytowe sukcesywnie zyskują na popularności. Ta alternatywna metoda budowy domów jest doceniana przez coraz większe grono odbiorców i powoli staje się standardem. Firma Dom z keramzytu oferuje inwestorom możliwość wyboru między tradycyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi budynków a innowacyjnymi rozwiązaniami, które są energooszczędne, szybkie w budowie i ekologiczne. 

Comments are closed.

https://xann.pl/sitemap zahradny nabytok luxusny zahradny gril