Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Depilacja laserowa – ogólne informacje

Pinterest LinkedIn Tumblr

Depilacja laserowa to jedna z najnowocześniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Jest jedyna w swoim rodzaju – jak żadna inna potrafi uporać się z odrastającym owłosieniem na zawsze. Dzięki temu po prawidłowo przeprowadzonej serii zabiegów i dbaniu o wszystkie wskazania depilacja laserowa jest skuteczna i bezpieczna. Dodatkowo zapewnia, że skóra będzie gładka i nawilżona – w przyszłości nie będzie poddawana działaniu mechanicznych metod usuwania owłosienia.

Jak przygotować się do depilacji laserowej?

Depilacja laserowa mimo, że jest procesem bardzo bezpiecznym to wymaga ona odpowiedniego schematu postępowania. Jednak to nic skomplikowanego – wystarczy być zdyscyplinowanym aby zapewnić sobie jak najmniejsze prawdopodobieństwo powstania skutków ubocznych. Do najważniejszych reguł należy:

-Zastosowanie się do przeciwwskazań – nie wolno poddawać swojej skóry działaniu lasera podczas przyjmowania leków, które zmieniają swój metabolizm po naświetleniu, przy posiadaniu chorób skóry oraz cukrzycy bądź karmieniu piersią/byciu w ciąży.

-Brak używania drażniących kosmetyków – skóra po zabiegu jest bardzo wrażliwa. Dlatego wokół zabiegów nie należy stosować żadnych kremów złuszczających naskórek czy też peelingów. 

-Zaprzestanie korzystania z solarium bądź kąpieli słonecznych – nawet wyjścia w słoneczne dni do pracy z odsłoniętymi fragmentami skóry poddawanymi depilacji laserem powinny być chronione poprzez zastosowanie kremów z wysokim filtrem UV.

-Regularne przestrzeganie terminów wizyt – chcąc zapewnić permanentność zabiegu należy skrupulatnie trzymać się ustalonych terminów. Ich przekładanie może negatywnie wpłynąć na przebieg całego procesu. Cebulki włosowe nie do końca zniszczone mogą przejść w stań uśpienia i znów zacząć produkować włosy za kilka lat.

Sprawdź: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-wroclaw/

Depilacja laserowa Wrocław

Aby mieć pewność co do jakości salonu i nowoczesnych urządzeń warto wybierać salony zlokalizowane w największych miastach Polski – takich jak Wrocław. Znajduje się tutaj siec depilacja.pl zapewniająca najwyższą jakość prowadzonych usług.

Comments are closed.

https://abuya.pl/odkrywajac-tajniki-ogrzewania-magia-ogrzewacza-gazowego-w-twoim-ogrodzie/ enegaar.com https://chuck.com.pl/klucz-do-czterosezonowego-tarasu-ogrzewacze-gazowe/