Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Czym jest ubezpieczenie NNW?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Każdy, nawet najbardziej doświadczony kierowca jeżdżący wysokiej klasy samochodem z innowacyjnymi systemami bezpieczeństwa może stać się uczestnikiem groźnego wypadku. Aby zminimalizować skutki kolizji, warto rozszerzyć podstawowe ubezpieczenie o dodatkowe polisy. Jedną z nich jest NNW. Co warto wiedzieć o tym ubezpieczeniu? Sprawdź!

NNW – podstawowe informacje

Ubezpieczenie NNW, czyli następstw nieszczęśliwych wypadków, jest nieobowiązkowym ubezpieczeniem komunikacyjnym (i nie tylko) chroniącym kierowcę i pasażerów. Dzięki niemu osoby, które doznały uszczerbku na zdrowiu mogą liczyć na rekompensatę. Środki wypłacane są również bliskim w wypadku śmierci. Ponadto, ubezpieczenie pokrywa koszty leczenia.

Co ważne, dobre ubezpieczenie NNW będzie chroniło nie tylko podczas jazdy, ale również wtedy, kiedy kierowca i pasażerowie wsiadają i wysiadają z wozu,  pakują i rozpakowują bagaże, naprawiają auto na trasie i przebywają w nim podczas postoju. W większości przypadków NNW obowiązuje podczas podróży po kraju i za granicą. Szczegóły danej umowy zawarte są w „ogólnych warunkach ubezpieczenia”. 

Nie przepłacaj!

Obawiasz się, że poszerzenie podstawowej polisy o dodatkowy pakiet NNW będzie zbyt dużym obciążeniem finansowym? Nic bardziej mylnego! Wbrew pozorom kupno ubezpieczenia NNW nie musi być kosztowne. Aby poznać wysokość składki, wystarczy wejść na stronę beesafe.pl, gdzie znajdziesz prosty w obsłudze, intuicyjny kalkulator. Po wypełnieniu wszystkich pól poznasz koszty ubezpieczenia w cenionej grupie Compensa. Aby zyskać dodatkową ochronę, nie musisz spotykać się z przedstawicielem firmy. Wszystkich formalności możesz wygodnie dopełnić, siedząc przed ekranem komputera w swoim domu.

Comments are closed.

https://xann.pl/sitemap prislusenstvo na grilovanie balkonovy slnecnik