Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Co należy wiedzieć o słowach kluczowych?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Web Development Service opiera się m.in. na wyszukiwaniu prawidłowych keywords. Jakie muszą one być? Web Development Company musi znać odpowiedzieć na tego typu pytanie, aby móc klientom zaoferować jak najlepiej przygotowaną stronę firmową, blog, itd.

Rodzaje słów kluczowych

Web Development Companies nie mają łatwego zadania do wykonania. Uporanie się ze słowami kluczowymi dla każdej z branż wymaga nieco czasu. Warto przy tej okazji wymienić wszystkie rodzaje słów kluczowych, jakie użytkowane są podczas Web design and development.

Ogólne keywords

Składają się one na ogół z jednego lub dwóch słów. Ogólnikowe. Użytkowane przez osoby, które nie do końca mają sprecyzowane myśli odnośnie tego, co chcą odnaleźć, np. “torebka”, “dom jednorodzinny”. 10Clouds, czy też inna firma zajmująca się doborem słów kluczowych, nie może skupiać się tylko i wyłącznie na takich ogólnych frazach kluczowych.

Brandowe keywords

Użytkowane przez osoby, które nie do końca zdają sobie sprawę z tego, jaki jest adres witryny danej marki. Na ogół używana jest tu sama nazwa firmy. Ewentualnie wpisywana jest część zapamiętanego adresu danej witryny. Jeżeli nazwa firmy jest “jedyna w swoim rodzaju”, to na pewno wystąpi zaraz na początku organicznych wyników wyszukiwania.

Keywords wspierające kampanie reklamowe

Web Development Services opierają się też na słowach przed którymi występuje hashtag (#). Najczęściej spotykane są one na Instagramie oraz na Twitterze. Czemu służy hashtag? Dzięki temu można znaleźć wydarzenia, czy też kampanie związane z daną marką. Często takich znaczków używa się przy okazji organizacji różnego rodzaju akcji charytatywnych lub (co w Polsce modne jest ostatnio) jako sprzeciw wobec działań podejmowanych m.in. przez rząd.

Long tail

Słowa kluczowe typu długi ogon. Są bardziej precyzyjne, dzięki czemu łatwiej można odnaleźć pożądane produkty, np. “case Xiaomi Redmi Pro 10 czarny”, “Chorwacja noclegi Makarska lato 2022” lub “buty Nike Air Jordan damskie czarno białe 39”. Frazy z długim ogonem są chętnie stosowane podczas pozycjonowania, ponieważ konkurencja w tym przypadku jest zdecydowanie mniejsza. 

Branżowe keywords

Web Development Services opierają się również na słowach, które pozwalają odnaleźć informacje z branży. Często użytkowane są one w przypadku blogów tematycznych, takie jak np. budowlanka, moda, slow food, ciężarne, itd. To właśnie dzięki takim słowom można sprawdzić, na jakim etapie jest konkurencja. Branżowe frazy kluczowe sprawiają, że można dowiedzieć się także przydatnych rzeczy.

 

Comments are closed.

est.pl zobacz ueformichigan.com